İnstagram Pinterest Twitter VFSP - YouTube Facebook

Hukuksal Bilgilendirme
Sitemiz Dosya Paylaşım sitesi olduğu için sitemize kayıtlı üyelerimiz yazı, resim, dosya ve diğer materyalleri kontrol edilmeksizin sitemize ekleyebilmekte ve sayfamıza Sosyal medya aracılığı ile yada mail adresi ile gönderilen yazı, resim, dosya ve diğer materyaller site editörleri ve yöneticiler tarafından sitemize eklenmektedir.

www.vizefinalsorupaylasimi.com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebepten dolayı sitemiz "uyar ve kaldır” prensibi ile çalışmaya özen göstermektedir.


5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları her gün kontrolle yükümlü olmayıp, hak sahiplerinin şikâyetleri doğrultusunda ilgili yazı ve materyalleri en geç 1 hafta içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi "vfsp[at]vizefinalsorupaylasimi.com” mail adresine yollayabilir ve bize iletebilirsiniz.


www.vizefinalsorupaylasimi.com ‘da paylaşılan tüm içerikler(yazı, resim, videolar) bilgi ve fikir vermek amaçlıdır. Sitemizde yer alan videolar Youtube, Dailymotion gibi sitelerden alınmaktadır. Telif hakları yükümlülüğü yukarıdaki web sitelerine ve bu sitelerin sahibi olan firmalara aittir. Sitemiz sunucularında sadece yazı ve resimler bulunmaktadır. Buna rağmen hak sahiplerinin isteği üzerine inceleme sonucu sitemizden içeriklerini kaldırabiliriz. Eğer böyle bir talebiniz olacaksa İLETİŞİM bölümümüzü veya (vfsp@vizefinalsorupaylasimi.com) mail adresini kullanabilirsiniz.


1- www.vizefinalsorupaylasimi.com’ üzerinden izlediğiniz videolardan ve sitenin kullanımından doğabilecek sorunlardan sitemiz ve yöneticileri sorumlu değildir. Siteyi gezecekseniz ya da video izleyecekseniz gerekli uygulamalarla gerekli denetimleri yapmış olduğunuzdan emin olunuz.


2- www.vizefinalsorupaylasimi.com’ bünyesindeki tüm videolar yalnızca çevrimiçi seyretme niteliğinde hazırlanmıştır. İndirilmesi ya da kopyalanması önerilmemektedir.


3- www.vizefinalsorupaylasimi.com’ içerisinde yer alan tüm videolar, resimler asıl sahiplerine aittir.


4- www.vizefinalsorupaylasimi.com’ içerisindeki videolar ve resimler istek üzerine eklenmektedir. Sitemiz ve yöneticileri tarafından hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.


5- www.vizefinalsorupaylasimi.com’ içerisinde yalnızca videoların linkleri bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda barındırılmamaktadır. Tüm videolar youtube, google video ve yahoo video gibi dünyaca ünlü video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır.


6- Telif hakkı içeren videolar videonun barındırıldığı video paylaşım sitesinden silindiğinde sitemizden de otomatik olarak silinmiş olur. Fakat telif hakkı sahiplerinin talebi doğrultusunda sitemiz direk ilgili içerikten o videonun embed kodunu kaldırmaktadır.


7- www.vizefinalsorupaylasimi.com’ olarak telif ihlalini önlemek adına yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını korumak için üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışmaktayız. Eğer siz www.vizefinalsorupaylasimi.com’ web sitesinde görülen içeriğin bir telif hakkı sahibi iseniz ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunmanız yeterlidir. (İletişim sayfamız aracılığı ile veya "vfsp@vizefinalsorupaylasimi.com” mail adresi ile bize ulaşabilirsiniz.


8- Yazılı bildiriminiz aşağıdakileri içermelidir:

İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telifli işin belirleme kimliği.

Tek bir bildiri ile birden fazla telifli işin ihlal edildiğini iddia ediyorsanız, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz her bir işi belirten bir temsili liste sunmanız gerekmektedir.


İhlal edildiği ya da malzemeyi yerleştirmek için izin verilen yeterli ayrıntılı bilgiyi içeren ihlal aktivitesi ile ilgili malzemenin konumu ve tanımının belirli açıklaması.

İhlal edildiğini iddia ettiğiniz malzemenin bulunduğu web sayfalarının belirli URL’sini ya da URL’lerine sahip olmanız gerekmektedir.


Şikâyet eden taraf ile iletişim kurmamızı sağlayacak, şikâyet eden tarafa ulaşılabilecek isim, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve hakkında yeterli bilgi.


Telif hakkı sahibi, temsilcisi ya da yasası tarafından yetkilendirilmemiş olmasından şikâyet edilen durumda malzemenin kullanımı konusunda şikâyet eden tarafın iyi niyetli inanca sahip olduğuna dair bir ifade.

Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yemin cezası altında şikâyet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen açık hakkın sahibinin yararına yetkilendirildiğine dair bir ifade.


 

Bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Tüm telif hakları da bu paylaşım sitelerini alakadar eder. Sitemizde bulunan yazı, resim ve videolar hak sahipleri veya vekilleri tarafından kaldırılması istenildiği takdirde gösterimden KALDIRILMAKTADIR.


 

www.vizefinalsorupaylasimi.com’ web sayfasına giren, kullanan ve okuyan herkes yukarıda açıkça belirtilen kuralları onaylamış ve kabul etmiş sayılırlar.

 

 

Заглянув один раз, вы обязательно бесплатные программы скачаете для пк с лучшего сайта последние хорошие фильмы смотреть онлайн на кинопортале или ещё можно dle 10.2 шаблоны бесплатые на лучшем сайте.